Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

WIETNAM

Wycieczka do Wietnamu jest pełna kontrastów. Z jednej strony socjalistyczne władze, trzymające wszystko w garści i narzucające swoje porządki, z drugiej kontrolowany przez nie kapitalizm. Obecnie Wietnam zdołał uporać się ze spuścizną wojny i przestaje być odizolowanym od świata organizmem.

Wietnamczycy
Mieszkańcy Wietnamu podobnie jak ich sąsiedzi są narodem bardzo serdecznym. Podczas wyprawy do Wietnamu spotkamy się więc z dużą życzliwością, która przez Europejczyków czasem jest odbierana jako wścibstwo. A tymczasem Wietnamczycy są po prostu ciekawi. Dlatego nie powinno nas dziwić, jeśli ktoś zupełnie obcy wypyta nas o stan cywilny, mieszkanie czy samochód jakim jeździmy.
Mieszkańcy Wietnamu bardzo często się uśmiechają. Bywa, że jest to nie tylko uśmiech zadowolenia ale często zakłopotania. Tak reagują, kiedy nie rozumieją obcokrajowca, lub kiedy ktoś na nich krzyczy. Może to jakaś reakcja obronna:) W każdym razie trzeba się przygotować na to, że Wietnamczyk raczej nie powie nam wprost, że nie rozumie, albo nie potrafi odpowiedzieć na nasze pytanie, ale po prostu będzie się uśmiechał.

Dlaczego warto?
Wietnam przyciąga turystów nie tylko serdecznością swoich mieszkańców ale przed wszystkim niesamowitymi zabytkami i krajobrazami. Wystarczy obejrzeć kilka zdjęć z zatoki Ha Long i od razu chce się pakować walizki i ruszać w drogę. Niesamowity klimat tego miejsca z prawie dwoma tysiącami wysp w formie wapiennych słupów to coś, co zachwyca każdego przybysza.
Ten kraj może nam jednak zaoferować o wiele więcej. Wycieczka do Wietnamu to wspaniałe krajobrazy, tropikalna dżungla, niesamowite miasta jak stolica Hanoi, czy połyskujący światłem neonów Sajgon (obecnie Ho Chi Minh). W Wietnamie znajdziemy wspaniałe świątynie, pałace cesarskie, rajskie plaże. A spływ deltą Mekongu dostarczy nam niezapomnianych wrażeń. Do tego wystarczy dorzucić wspaniałe wodne targi, które zaatakują wszystkie nasze zmysły, dostęp do egzotycznych owoców i mamy przepis na udane wakacje.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i wycieczkach jakie do niego zorganizowaliśmy?
Zobacz wpisy na naszym blogu:
17 sierpnia 2018

Wietnam i Zatoka Ha Long

Moją podróż po Wietnamie zaczęłam od południa, czyli od Ho Chi Minh, odwiedziłam Deltę Mekongu, potem środkowy Wietnam, żeby na koniec wypłynąć w rejs po słynnej zatoce Ha Long. Ta kolejność nie była przypadkowa... dlaczego?
dowiedz się więcej
29 lutego 2016

Kambodża i Wietnam – fotorelacja

Fotorelacja ze styczniowej wyprawy już na blogu.
dowiedz się więcej

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju