Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

BRAZYLIA

Wycieczki do Brazylii

Brazylia to największe państwo Ameryki Południowej, które wszystkim znane jest z samby i hucznego karnawału w Rio. Brazylia kojarzona jest również z kawą, dżunglą amazońską, dorzeczem Amazonki oraz Wodospadem Iguazú. Jak widać, Brazylia ma odwiedzającym wiele do zaoferowania.

Stolicą kraju jest wpisana na listę UNESCO Brasília, w której warto przede wszystkim zobaczyć Plac Trzech Potęg, Katedrę Metropolitarną oraz pałac prezydencki. Jednak miastem które przyciąga największą liczbę turystów jest Rio de Janeiro, w którym to warto zobaczyć: Górę Corcovado, na której znajduje się słynny pomnik Chrystusa Odkupiciela, plaże Copacabana i Ipanema oraz górę Głowa Cukru.

Równie ciekawym miejscem jest Sao Paulo, w którym warto zobaczyć park Ibirapuera, Muzeum Piłki Nożnej, Muzeum Sztuki Pinacoteca, katedrę oraz targ miejski. Będąc w Brazylii warto także zobaczyć inne cenne atrakcje tego kraju: sanktuarium Bom Jesus w Congonhas, zabytkowe centrum miasta Sao Luis, a także rezerwaty Fernando de Noronha.

Brazylia to wspaniały kraj, pełen niesamowitych atrakcji, przyrody i gościnnych mieszkańców. Jeśli więc chcecie odwiedzić kraj pełen egzotycznej natury, to wybierzcie się z naszym biurem w fascynującą podróż do Brazylii!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju