Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

ZANZIBAR

Zanzibar to archipelag malowniczych wysp położonych na Oceanie Indyjskim, będących częścią Tanzanii. Jest to miejsce idealne dla miłośników egzotycznej natury i przepięknych krajobrazów. Zanzibar znany jest również jako Wyspy Przypraw, gdyż znajdują się tu liczne plantacje cynamonu, kardamonu, goździków, gałki muszkatołowej i pieprzu.

Wizytówką wysp są piaszczyste plaże oraz rafy koralowe. Plaże Zanzibaru mają piasek w formie białego pudru, zaś Ocean przybiera odcień szmaragdowy. Najbardziej znane plaże – Nungwi, Kendwa i Kiwengwa – uważane są za najpiękniejsze na świecie. Podróż na Zanzibar to również okazja dla wszystkich miłośników nurkowania do podziwiania tamtejszych raf koralowych. Warto tutaj zobaczyć egzotyczne ptaki, lasy namorzynowe w Zatoce Menai oraz żółwie na wyspie Prison Island.

Wycieczka na Zanzibar to również okazja do zwiedzenia Stone Town – najstarszej dzielnicy stolicy Zanzibaru, która słynie z cennych śladów przeszłości, związanych z mieszanką kultury arabskiej, europejskiej i afrykańskiej.

Poznajcie tajemnice Zanzibaru i zanurkujcie w bogactwie rafy koralowej Oceanu Indyjskiego w trakcie fascynującej wycieczki na Zanzibar z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju