Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

SALWADOR

Salwador to jeden z mniejszych krajów położonych w Ameryce Środkowej pomiędzy Morzem Karaibskim, a Oceanem Spokojnym. Jest to państwo pełne egzotycznej natury, rolniczych dolin i kolonialnych zabytków. Wycieczka do Salwadoru często rozpoczyna się w San Salvador – stolicy kraju, położonej u stóp wulkanu o tej samej nazwie. W stolicy warto zobaczyć kolonialną katedrę, Pałac Narodowy, El Salwador del Mundo, czyli figurę Chrystusa górującą nad miastem oraz punkt widokowy Puerta del Diablo.

Tereny Salwadoru były niegdyś zamieszkiwane przez cywilizację Majów, dlatego też warto tutaj zobaczyć ruiny ich miast w San Andrés, Quelepa, Tazumal czy też w Tehuacan.

Miłośnikom natury na pewno przypadną do gustu tutejsze parki narodowe. El Imposible to idealne miejsce na trekking, Park Narodowy Montecristo słynie z rzadkich roślin i zwierząt, zaś w Parku Narodowym Cerro Verde ma się możliwość odwiedzenia nadal aktywnego wulkanu. Jeśli więc chcecie odwiedzić ten niewielki, ale przepiękny kraj, to wybierzcie się z naszym biurem w fascynującą podróż do Salwadoru!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju