Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

INDONEZJA

Wycieczki do Indonezji

Indonezja to kraj w południowo-wschodniej Azji, który składa się z ponad siedemnastu tysięcy wysp otoczonych wodami Oceanu Indyjskiego i Spokojnego. Najważniejszymi wyspami Indonezji są: Sumatra, Jawa, Borneo oraz Celebes. Jednak najbardziej znana jest wyspa Bali, która przyciąga turystów rajskimi plażami, błękitnymi wodami i bogatymi rafami koralowymi.

W niezwykłych zabytkach Indonezji odbijają się wpływy hinduizmu, buddyzmu oraz islamu. Jedną z najcenniejszych atrakcji Indonezji jest wpisana na listę UNESCO Świątynia Borobudur, która jest największą buddyjską świątynią na świecie.

Równie ciekawy jest Park Narodowy Komodo, który zamieszkiwana jest przez warana z Komodo, który nie występuje w żadnym innym miejscu na świecie.

Będąc w Indonezji warto także odwiedzić Dżakartę, będące centrum gospodarczym i kulturalnym kraju. Największymi atrakcjami miasta są: plac Merdeka, pomnik Selamat Datang, meczet Istiqlal, czy też port Sunda Kelapa.

W Indonezji także zajrzeć do meczetu Baiturrahman, buddyjskiej świątyni Sewu, zobaczyć tropikalne lasy na Sumatrze czy też pałac sułtański Kraton w Yogyakarcie.

Jak widać, Indonezja to wspaniały kraj pełen niesamowitych atrakcji, życzliwych mieszkańców, więc jeśli chcecie go poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Indonezji z naszym biurem podróży!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i wycieczkach jakie do niego zorganizowaliśmy?
Zobacz wpisy na naszym blogu:
8 lutego 2022

INDONEZJA – co łączy ten kraj z nosaczem sundajskim?

Indonezja (a bardziej oficjalnie Republika Indonezji) to kraj leżący w Azji Południowo-Wschodniej oraz Oceanii. Nazwa tego państwa wywodzi się prawdopodobnie od dwóch greckich słów: „indyjski” oraz „wyspa”. Nie są to słowa przypadkowe. Chcesz wiedzieć dlaczego? Tego (i nie tylko) dowiesz się z tego wpisu!
dowiedz się więcej

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju