Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

EKWADOR I WYSPY GALAPAGOS

Wycieczki Ekwador i Wyspy Galapagos

Ekwador to fascynujący kraj leżący na równiku w Ameryce Południowej. Zresztą nie od parady tak właśnie się nazywa. W końcu słowo ecuador po hiszpańsku znaczy tyle co równik.

Ekwador jest częstym celem podróży. Trudno się temu dziwić, gdyż znajdziemy tu praktycznie wszystko, od ośnieżonych wulkanicznych szczytów, poprzez żyzne doliny i lasy tropikalne. Do tego wystarczy dodać niesamowity świat indiańskich społeczności, które zamieszkują te tereny, pozostałości po cywilizacji Inków, kolonialne miasteczka, piaszczyste plaże na wybrzeżu Pacyfiku i otaczające je klimatyczne wioski rybackie.

Ekwador jest małym krajem, więc stosunkowo niewielkie odległości są dużym plusem podczas wyprawy. W ciągu kilku godzin z piaszczystej plaży możemy znaleźć się w Andach lub tropikalnej dżungli.

Podczas wycieczki do Ekwadoru możemy zobaczyć coś jeszcze – wspaniałe Wyspy Galapagos. Zwykle wycieczki na Wyspy Galapagos trwają kilka dni, gdyż jest tu co robić. Obserwowanie rzadkich gatunków zwierząt, które upodobały sobie ten kawałek wulkanicznej ziemi to prawdziwa gratka. Do tego krystalicznie czysta woda, gdzie można nurkować oko w oko z lwami morskimi. Adrenalina i przeżycia zapewnione.

Wybierając się na wyprawę do Ekwadoru mamy także zapewnione wrażenia podczas spotkań z ludźmi. Mieszkańcy Ekwadoru są bardzo serdeczni, uśmiechnięci. Koniecznie trzeba wziąć udział w fieście, których tu bez liku. Obowiązkowo trzeba też wybrać się lokalny targ, gdzie można dostać zawrotu głowy od zapachów, smaków, kolorów. W większych miastach nie brakuje także zaplecza w postaci licznych knajpek i restauracji.

Wyprawa do Ekwadoru i na Wyspy Galapagos to coś niesamowitego. Dziewicza przyroda, mieszkańcy, którzy w swych barwnych strojach witają uśmiechem każdego i niesamowite i fascynujący klimat tego niewielkiego kraju to przepis na udane wakacje.

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju