Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

BANGLADESZ

Wycieczki Bangladesz

Bangladesz to małe państwo położone w Azji nad Oceanem Indyjski. Jest to kraj jeszcze nieodkryty przez turystów, pozwalający na zobaczenie niesamowitych krajobrazów i tajemniczych zabytków.

Jedną z najcenniejszych atrakcji Bangladeszu jest zabytkowe miasto Bagherhat, w którym znajduje się imponująca liczba meczetów, zbudowanych w większości z cegły. Równie ciekawa jest miejscowość Paharpur, w której znajdują się ruiny buddyjskiego klasztoru. Warto także zaglądnąć do miejscowości Cox’s Bazar, w której znajduje się jedna z najdłuższych plaż świata, która ciągnie się przez ponad 120 kilometrów.

Stolicą Bangladeszu jest Dhaka, której największymi atrakcjami są: hinduistyczna świątynia Dhakeśwari, pałac Bara Katra, warownia Lalbagh oraz pałac Hussaini Dalan. W Bangladeszu warto także odwiedzić region Sundarban, w którym znajdują się jedne z największych na świecie lasów namorzynowych, a także zobaczyć malowniczą wyspę St. Martin, jezioro Foy oraz region Bandarban.

Jak widać, Bangladesz to kraj pełen niesamowitych atrakcji, więc jeśli chcecie go poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Bangladeszu z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju