Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

BHUTAN

Wycieczki Bhutan

Bhutan to niewielki kraj we wschodniej części Himalajów. Za sprawą swojego wysokogórskiego położenia, Bhutan jest krajem jeszcze nieodkrytym przez turystów, zaś Ci odważni mają możliwość zobaczenia niesamowitych krajobrazów i niezwykłych zabytków.

Stolicą Bhutanu jest Thimphu, która jest trzecią najwyżej położoną stolicą na świecie. Będąc w Thimphu warto zobaczyć klasztor Changgangha, wieżę radiową oraz majestatyczny dzong Tashichho.

Bhutan jest także idealnym miejscem na trekking. Równie ciekawy jest park narodowy Dżigme Dordżi, w którym znajdują się gorące źródła, cisy, tygrysy bengalskie, bądź też niedźwiedzie himalajskie. Będąc w Bhutanie warto także odwiedzić Rinpung Dzong, który jest buddyjskim klasztorem zbudowanym w celu obrony najbliższych okolic przed najeźdźcami z Tybetu. W Bhutanie warto także zajrzeć do Taktsang, czyli malowniczo położonego klasztoru na wysokości 3180 m.n.p.m.

Jak widać, Bhutan to wspaniały kraj pełen życzliwych mieszkańców, więc jeśli chcecie go poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Bhutanu z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju