Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

NOWA ZELANDIA

Nowa Zelandia to kraj wyspiarski, położony na Pacyfiku, który wabi turystów unikatową fauną oraz niezwykle bogatą roślinnością. To również jedyne miejsce na świecie, w którym można zobaczyć ptaki kiwi. Niektórzy kojarzą także ten kraj z serią filmów Władca Pierścieni, która kręcona była właśnie w Nowej Zelandii.

Zwiedzając Nową Zelandię nie sposób pominąć Parku Narodowego Tongarino, będący drugim najstarszym parkiem narodowym na świecie. Park wpisany jest na listę UNESCO, zaś na jego terenie znajdują się wulkany i niesamowite krajobrazy.

Stolicą Nowej Zelandii jest Wellington, którego największymi atrakcjami są: budynki parlamentu, katedra św. Pawła oraz muzeum Te Papa Tongarewa, prezentujące bogate zbiory sztuki Maorysów. Warto dodać, że miasto jest najdalej wysuniętą na południe stolicą na świecie.

W Nowej Zelandii warto również odwiedzić Auckland, a także zobaczyć Jezioro Frying Pan, będące największym gorącym źródłem na świecie, które w najgłębszym punkcie osiąga temperaturę 200 stopni. Nowa Zelandia to także kraj kojarzący się z Lodowcem Tasmana oraz rezerwatem przyrody Te Wahipounamu znajdującym się na liście UNESCO.

Jak widać, Nowa Zelandia to miejsce pełne niesamowitych atrakcji, więc jeśli chcecie je poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Nowej Zelandii z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju