Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

TANZANIA

Tanzania to kraj we wschodniej Afryce, położony nad Oceanem Indyjskim. Wycieczka do Tanzanii jest świetną okazją  dla wszystkich miłośników natury do poznania egzotycznej przyrody. Główną atrakcją tego kraju są liczne parki narodowe, w których można obserwować afrykańskie zwierzęta i wziąć udział w niecodziennym przeżyciu, jakim jest safari.

Najciekawszym jednak miejscem jest Park Narodowy Serengeti, w którym odwiedzający mają okazję podziwiać największe na świecie skupisko zebr, gazeli i antylop. Równie ciekawy jest też Park Narodowy Ngorongoro, gdzie można zobaczyć nosorożce.

Podczas wyjazdu do Tanzanii warto również odwiedzić drugie na świecie pod względem głębokości jezioro Tanganika oraz Park Narodowy Kilimandżaro, w którym znajduje się największa góra Afryki.

Tanzania to także raj dla miłośników nurkowania, na których czekają tutaj liczne rafy koralowe i ciepłe wody oceanu. W Tanzanii warto również odwiedzić Kilwa Kisiwani, czyli miejscowość o kolonialnej przeszłości, znaną jako dawne centrum handlu przyprawami.

Wycieczka do Tanzanii pozwoli nam nie tylko aktywnie spędzić urlop, ale też odpocząć na rajskich plażach, dlatego już dziś zapraszamy na wyprawę do Tanzanii z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju