Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 536 906 666

TANZANIA

Zobacz słonie w Tanzanii Tanzania to kraj we wschodniej Afryce, położony nad Oceanem Indyjskim. Wycieczka do Tanzanii jest świetną okazją  dla wszystkich miłośników natury do poznania egzotycznej przyrody. Główną atrakcją tego kraju są liczne parki narodowe, w których można obserwować afrykańskie zwierzęta i wziąć udział w niecodziennym przeżyciu, jakim jest safari.

Najciekawszym jednak miejscem jest Park Narodowy Serengeti, w którym odwiedzający mają okazję podziwiać największe na świecie skupisko zebr, gazeli i antylop. Równie ciekawy jest też Park Narodowy Ngorongoro, gdzie można zobaczyć nosorożce.

Podczas wyjazdu do Tanzanii warto również odwiedzić drugie na świecie pod względem głębokości jezioro Tanganika oraz Park Narodowy Kilimandżaro, w którym znajduje się największa góra Afryki.

Tanzania to także raj dla miłośników nurkowania, na których Zobacz żyrafy w Tanzaniiczekają tutaj liczne rafy koralowe i ciepłe wody oceanu. W Tanzanii warto również odwiedzić Kilwa Kisiwani, czyli miejscowość o kolonialnej przeszłości, znaną jako dawne centrum handlu przyprawami.

Wycieczka do Tanzanii pozwoli nam nie tylko aktywnie spędzić urlop, ale też odpocząć na rajskich plażach, dlatego już dziś zapraszamy na wyprawę do Tanzanii z naszym biurem podróży!