Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

KENIA

Kenia to państwo we wschodniej Afryce, położone nad Oceanem Indyjskim. Jest to kraj urzekający przede wszystkim swoją egzotyczną przyrodą. Wycieczka do Kenii to możliwość spędzenia czasu nad oceanem, nurkowania w pobliżu raf koralowych lub wybrania się na safari.

Główną atrakcją tego kraju są parki narodowe Tsavo i Amboseli, w których chronione są zwierzęta typowe dla afrykańskiej sawanny: słonie, nosorożce, żyrafy, zebry, lwy, czy też antylopy. To właśnie liczne parki narodowe i rezerwaty przyrody są idealnym miejscem na poznanie potęgi afrykańskiej flory i fauny. Warto również odwiedzić stolicę kraju – Nairobi, a także znajdujący się w pobliżu Park Narodowy Nairobi.

Kenia to idealne miejsce do wypoczynku. Wybrzeże Kenii urzeka idealnymi plażami porośniętymi palmami kokosowymi. To wymarzone miejsce do kąpieli słonecznych, nurkowania i sportów wodnych. W Kenii znajduje się również Jezioro Turkana które jest największym słonowodnym jeziorem w Afryce. W trakcie podróży do Kenii warto również wybrać się do Mombasy, czyli ważnego kenijskiego portu leżącego nad Oceanem Indyjskim.

Jeśli więc chcecie odwiedzić kraj pełen egzotycznej natury, to wybierzcie się z naszym biurem w fascynującą podróż do Kenii!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju