Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

Polityka jakości i Misja

Misja

Podróże to nasza pasja i sposób na życie, dlatego niezmiennie podnosimy nasze kwalifikacje aby w jeszcze ciekawszy sposób pokazywać nowe zakątki świata. Osobiście odwiedzamy kraje, które później stają się częścią naszej oferty.
Nasze programy budujemy tak, aby wydobyć z każdego kraju to, co w nim najpiękniejsze i najciekawsze. Pokazujemy nie tylko najważniejsze miejsca, ale zapuszczamy się także na nieznane szlaki. I co najważniejsze poznajemy ludzi i ich kulturę, gdyż tak właśnie poznaje się świat.
Z roku na rok rozszerzamy naszą ofertą wyjazdową. Jesteśmy także otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów, dostosowując do nich nasze plany.

Polityka jakości

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakoś usług. Wiemy jak duże znaczenie ma odpowiednie zaplanowanie wakacji, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby optymalnie wykorzystać czas podczas wyjazdu i dostosować plan do potrzeb turystów. Ustalamy wszystko wcześniej, aby podczas wakacji czekały na Was już tylko miłe niespodzianki.
Ale sam plan to nie wszystko. Na wakacjach z nami poczujesz się jak na wyjeździe z gronem znajomych, tyle tylko, że o nic nie będziesz się martwić. Potrafimy stworzyć niepowtarzalną atmosferę, przy jednoczesnej profesjonalnej obsłudze.
Jesteśmy elastyczni i bierzemy pod uwagę każdą sugestię naszych klientów, tworząc dla nich optymalny plan wyjazdowy, który uwzględnia wszystkie ich potrzeby i oczekiwania.
Po każdym wyjeździe pytamy o opinie, gdyż to my jesteśmy dla Was a nie odwrotnie. Dzięki Waszym sugestiom możemy cały czas ulepszać naszą ofertę i utwierdzać się w przekonaniu, że idziemy dobrą drogą.

Pracujemy tylko z najlepszymi

Współpracujemy jedynie z doświadczonymi pilotami i rezydentami, których osobiście sprawdzamy „w działaniu”. Są to ludzie nie tylko z bardzo dużą wiedzą na temat kraju, w którym pracują, ale także z wielką pasją, którą potrafią zarazić każdego turystę.
Posiadamy szeroką bazę kontrahentów w każdym kraju, do którego organizujemy wyjazdy. Dzięki temu możemy zagwarantować, że każdy wyjazd jest dopieszczony przez specjalistów w danej destynacji.
Nasze doświadczenie podróżnicze pozwala nam na tworzenie programów wycieczek w taki sposób, aby optymalnie wykorzystać czas i potrzeby naszych klientów. Do tego sami lubimy wchodzić w miejsca nieznane, nieodkryte i takie smaczki chcemy też Wam pokazać.

Dlaczego warto nam zaufać?

Biuro Globzon Travel to przede wszystkim ludzie i ich bogate doświadczenie. Działamy w turystyce już kilka lat i w ciągu tego okresu zdobyliśmy nie tylko bogate doświadczenie w zakresie organizacji wyjazdów, ale także nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi biurami turystycznymi za granicą. To dzięki połączeniu naszej polskiej ekipy i ludzi, którzy działają w poszczególnych krajach, do których organizujemy wyjazdy, możemy tworzyć tak ciekawe oferty wyjazdów.
Ludzie tworzący biuro Globzon Travel to pasjonaci podróży, zaczynaliśmy od pilotażu i prywatnych podróży, aby teraz zarażać naszą pasją podróżowania innych. Początkowo w naszej ofercie znajdowały się głównie wyjazdy na szeroko pojęty Wschód, ale świat jest zbyt piękny, żeby ograniczać się tylko do jednego regionu. Dlatego znajdziecie w naszej ofercie dużo większy wachlarz możliwości. W zakresie organizacji wyjazdów współpracujemy z Poza Trasą Adventure – wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki nr 21161. Gwarancja ubezpieczeniowa w firmie Signal Iduna.