Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

BIRMA

Wycieczki Birma

Birma to kraj jeszcze nieodkryty przez turystów, pozwalający na zobaczenie niesamowitych krajobrazów i tajemniczych zabytków. Jedną z najcenniejszych atrakcji Birmy jest starożytne miasto Pagan, w którym znajdują się setki pagód buddyjskich, świątyń i klasztorów, z których najcenniejszymi są: pagoda Shwezigon, świątynia Ananda, świątynia Thatbyinnyu, czy też świątynia Sulamani. Równie ciekawa jest miejscowość Myauk U, w której znajduje się kompleks pagód i świątyń, wśród których można wyróżnić świątynię Shitthaung, czy też świątynię Htukkanthein.

Będąc w Birmie warto także odwiedzić miasto Rangun, będące centrum gospodarczym i kulturalnym kraju. Największymi atrakcjami miasta są: pagoda Shwedagon, synagoga Musmeah Yeshuaoraz, świątynia Kheng Hock Keong, a także targ Bogyoke. W Birmie warto także zajrzeć do Taunggyi, szczególnie w trakcie Festiwalu Balonów, zobaczyć jezioro Inle, wioskę Kyaikto oraz buddyjski ośrodek pielgrzymkowy, znajdujący się w jaskiniach Pindaya.

Jak widać, Birma to wspaniały kraj pełen życzliwych mieszkańców, więc jeśli chcecie go poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Birmy z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju