Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

MADAGASKAR

Madagaskar to wyspiarski kraj położony na Oceanie Indyjskim. Madagaskar zajmuje czwartą co do wielkości wyspę na świecie, a największą w Afryce. Madagaskar przyciąga turystów unikatową przyrodą, a także bogactwem pięknych szmaragdowych lagun i piaszczystych plaż nad kanałem Mozambickim.

Stolicą Madagaskaru jest Antananarywa, skrótowo nazywana Tana, której największymi atrakcjami są: Pałac Królowej, Świątynia Ambohipotsy oraz Park Ambohijatovo.

Będąc na Madagaskarze nie sposób pominąć wpisanego na listę UNESCO rezerwatu przyrody Tsingy de Bemaraha. Można w nim zobaczyć wyjątkowy krajobraz krasowy oraz wiele rzadkich gatunków ptaków. Na Madagaskarze warto również zobaczyć wzgórze królewskie Ambohimanga, w którego skład wchodzi królewskie miasto oraz nekropolia. Jest to miejsce kultu, które przyciąga wielu pielgrzymów zarówno z Madagaskaru, jak i spoza jego granic.

Madagaskar to także kraj kojarzący się z lemurami oraz lasami deszczowymi w Atsinanana, które są świetnym miejscem na trekking w towarzystwie bujnej roślinności i dzikich zwierząt. Na miejscu warto odwiedzić Park Narodowy Isalo, którego kaniony tworzą wyjątkowy krajobraz, wyglądający jak pejzaż z westernu.

Jak widać, Madagaskar to miejsce pełne niesamowitych atrakcji, więc jeśli chcecie je poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd na Madagaskar z naszym biurem podróży!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i wycieczkach jakie do niego zorganizowaliśmy?
Zobacz wpisy na naszym blogu:
3 sierpnia 2017

Madagaskar – król Julian? czy coś więcej?

Madagaskar – czy większości z Was pierwsze co się kojarzy to słynna bajka o lemurach? Zobaczcie co jeszcze ten wspaniały kraj może Wam zaoferować.
dowiedz się więcej

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju