Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

WŁOCHY

Włochy to kraj położony w południowej części Europy. Państwo to leży na Półwyspie Apenińskim i graniczy między innymi ze Szwajcarią, Słowenią czy Francją. Stolicą Włoch jest Rzym, a językiem urzędowym jest język włoski. Kraj podzielony jest na 20 regionów, z których najpopularniejsze to Apulia, Lombardia, Sardynia czy Sycylia. Najludniejszymi miastami tego kraju są Rzym, Mediolan i Neapol (i to właśnie te miasta najczęściej odwiedzane są przez podróżujących). Warto pamiętać jednak, że Włochy to też mniejsze miasta i klimatyczne miasteczka, które zachwycają swoją atmosferą. To w nich spotkać można serdecznych i uśmiechniętych Włochów, których gościnność sprawia, że czujemy się z nimi jak z najlepszymi przyjaciółmi czy krewnymi.

Żadna podróż do Włoch nie może obejść się bez delektowania się włoską kuchnią. Choć Włochy słyną szczególnie z dań mącznych i dań z owoców morza, to wielbiciele ryb i mięsa z pewnością znajdą też coś dla siebie. Kraj ten kojarzy się też z wieloma odmianami sera oraz wyśmienitymi winami. A do tego pyszne desery, które zaspokoją podniebienia nawet największych łasuchów.

Myśląc o Włoszech nie sposób też pominąć przepięknych plaż. Są one idealnym miejscem na odpoczynek wśród zapierających dech w piersiach widoków.

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju