Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

Republika Konga (Brazzaville)

Zapraszamy na niezapomnianą podróż do Konga Brazzaville – kraju o niezwykłym bogactwie kulturowym, przyrodniczym i historycznym. Brazzaville, stolica tego fascynującego kraju, kusi swoimi atrakcjami i serdecznym przyjęciem.

Wycieczki do Kongo to nie tylko spotkanie z dziką przyrodą, lecz także z pasjonującą historią. Brazzaville, położone u ujścia rzeki Kongo, to miejsce, gdzie współczesność splata się z tradycją. Spacerując po jej ulicach, można podziwiać kolonialną architekturę, zabytkowe budowle oraz bogatą sztukę lokalną.

Jednak prawdziwą perłą Konga są jego parki narodowe. Odwiedzając Park Narodowy Odzala-Kokoua, możesz zanurzyć się w dziewiczej dziczy, obserwując majestatyczne słonie, goryle czy rzadkie gatunki ptaków. To także idealne miejsce dla miłośników ekoturystyki, którzy pragną poznać nieskażoną przez człowieka naturę.

Kongo to również kulinarna podróż pełna smaków i aromatów. Lokalna kuchnia zachwyca różnorodnością potraw, bazujących na świeżych składnikach i egzotycznych przyprawach. Nie sposób opuścić Brazzaville bez spróbowania tradycyjnej potrawy, takiej jak mocno przyprawione moambe czy pyszne potrawy z ryb słodkowodnych.

Zapraszamy do odkrywania tajemnic Konga, kraju, który zaskakuje swoją różnorodnością i niezwykłością. Wycieczki do tego miejsca pozostawią niezapomniane wspomnienia i wrażenia na długie lata.

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju