Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

AUSTRALIA

Wycieczki Australia

Australia to kraj położony na najmniejszym kontynencie świata, który obejmuje również wyspę Tasmanię oraz mniejsze wyspy na Oceanie Indyjskim i Spokojnym. Australia przyciąga turystów niezwykłą fauną, unikatową roślinnością, a także bogactwem pięknych lagun i piaszczystych plaż. Niektórzy kojarzą Australię z Górą Kościuszki, której nazwę nadał jej odkrywca – Edmund Strzelecki.

Będąc w Australii nie sposób pominąć Wielkiej Rafy Koralowej, największej rafy na świecie, w której występuje największy na świecie zespół koralowców, obejmujący ponad 400 gatunków korali. Stolicą Australii jest Canberra, której największymi atrakcjami są: Gmach Parlamentu oraz Muzeum Sztuk Pięknych. Jednak wśród turystów stolica uchodzi za najnudniejsze miasto Australii, więc turyści odwiedzają stolicę wyjątkowo rzadko.

W Australii warto odwiedzić Sydney, w którym znajduje się słynny gmach Opery, czy też plażę Bondi, która uchodzi za najpiękniejszą plażę Sydney. Warto także wstąpić do Melbourne, gdzie znajdują się wpisane na listę UNESCO słynne Ogrody Carlton. Australia to także kraj kojarzący się z kangurami, misiami koala, Parkiem Narodowym Uluru oraz jej rdzennymi mieszkańcami – Aborygenami.

Jak widać, Australia to miejsce pełne niesamowitych atrakcji, więc jeśli chcecie je poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Australii z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju