Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

BOTSWANA

Wycieczki Botswana

Botswana to kraj położony w południowej Afryce, który ma wiele do zaoferowania wszystkim, którzy zdecydują się go odwiedzić. Wycieczka do Botswany to przede wszystkim możliwość zwiedzania kotliny Kalahari i poznania niesamowitej dzikiej natury. Większość kraju zajmuje sawanna, więc jest to idealne miejsce do podglądania słoni, antylop, czy też żyraf w ich naturalnym środowisku.

Serdeczni i przyjaźni mieszkańcy Botswany zamieszkują głównie wzdłuż rzek. Największą jest Limpopo, nad którą położona jest stolica kraju – Gaborone. Jednak najciekawszą rzeką jest Okawango, która właśnie na terytorium Botswany kończy swój bieg i tworzy największą na świecie deltę śródlądową. Niegdyś Okawango uchodziła do jeziora Makgadikgadi, które jednak wyschło, a na jego miejscu powstała kotlina Kalahari. Delta Okawango jest obecnie parkiem narodowym, który uchodzi za raj dla ornitologów. Główną atrakcją Botswany jest najstarszy park narodowy w kraju – Chobe. Jest to jedno z największych skupisk dzikich zwierząt w całej Afryce, w którym mieszkają między innymi hipopotamy, słonie, żyrafy, lwy, czy też gepardy.

Jeśli więc chcecie odwiedzić naprawdę piękny kraj, pełen intrygującej natury, to wybierzcie się z naszym biurem w fascynującą podróż do Botswany!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju