Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

USA

Odkryj Nieskończone Możliwości – Twoje Wycieczki do USA!

Przemierzaj, Podziwiaj, Zakochaj Się – USA Czeka!
Stany Zjednoczone Ameryki to kraj wielkich marzeń, nieograniczonych możliwości, a przede wszystkim – niezwykłych przygód. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem pulsujących życiem metropolii, czy też poszukiwaczem spokoju wśród nieskazitelnej natury, wycieczki do USA z pewnością zaspokoją Twoje oczekiwania. To miejsce, gdzie każdy, bez względu na wiek czy zainteresowania, znajdzie coś dla siebie.

Od Nieskończonych Plaż po Majestatyczne Góry
Wyobraź sobie spacer po złocistych plażach Kalifornii, gdzie słońce delikatnie muska Twoją skórę. A może wolisz poczuć dreszcz emocji podczas trekkingu po skalistych szczytach Kolorado? W USA natura występuje w wielu niepowtarzalnych formach, od zapierających dech w piersiach kanionów, przez rozległe, dzikie lasy, aż po spokojne jeziora ukryte w sercu gór. Każda wycieczka do USA to szansa na spotkanie z naturą, która nie ma sobie równych.

Zanurz Się w Kulturze i Historii
Stany Zjednoczone to również kraj o bogatej historii i kulturze. Od historycznych uliczek Bostonu, przez jazzowe rytmy Nowego Orleanu, po neonowe światła Las Vegas – USA to mozaika kultur i tradycji, która ciągle się rozwija. Miejsc, w których możesz poczuć puls historii, jest niezliczona ilość. Wycieczki do USA to szansa, by na własne oczy zobaczyć miejsca, o których dotąd mogłeś tylko czytać w książkach czy oglądać w filmach.

Smak Ameryki – Odkryj Kulinarne Oblicze USA
Podróże to nie tylko widoki i atrakcje, ale również smaki. Kuchnia amerykańska, z jej klasycznymi burgerami, soczystymi stekami i słodkimi ciastami, to tylko wierzchołek góry lodowej. Każdy stan ma coś wyjątkowego do zaoferowania – od ostrych dań kuchni meksykańskiej w Teksasie, przez świeże owoce morza na wybrzeżach, po subtelną kuchnię fusion na zachodnim wybrzeżu. Wycieczki do USA to prawdziwa uczta dla podniebienia.

Nie Czekaj, Stany Zjednoczone Czekają na Ciebie!
Nie ma lepszego momentu, by odkryć Stany Zjednoczone, niż teraz. Niezależnie od tego, czy poszukujesz przygody, chcesz zaznać luksusu w światowej klasy kurortach, czy po prostu chcesz odpocząć na łonie natury – USA ma wszystko. Daj się porwać niezwykłym historiom, niezapomnianym widokom i niezrównanym doznaniom, jakie oferują wycieczki do USA. To podróż, której nie zapomnisz.

Twoja Amerykańska Przygoda Zaczyna Się Tutaj
Nie czekaj na kolejną okazję – przygoda życia czeka na Ciebie za oceanem. Odkryj niezwykłe piękno, różnorodność kulturową i kulinarne cuda, jakie oferują Stany Zjednoczone. Wycieczki do USA to pierwszy krok do niesamowitych wspomnień, które będziesz pielęgnować przez całe życie. Czy jesteś gotów na przygodę?

 

 

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju