Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

BOLIWIA

Wycieczki Boliwia

Boliwia pozbawiona dostępu do morza to jeden z najmniej rozwiniętych krajów Ameryki Południowej. Nie znajdziemy tu tabunów turystów, bo praktycznie mało które biuro organizuje tu wycieczki.  Ale to wcale nie oznacza, że wycieczka do Boliwii będzie nudna. Wręcz przeciwnie.
Właśnie fakt, że jest tu mało turystów sprawia, że panuje tu niesamowity klimat. Polecamy szczególnie tym, którzy lubią wyprawy poza utartymi szlakami.

Boliwia oferuje atrakcje zarówno dla amatorów wspinaczki, w końcu ma w swych granicach szczyt Sajama (6520 m.n.p.m.) jak i dla tych, którzy wolą nizinne tereny. Możemy tu odwiedzić, uważane przez lokalnych za święte jezioro Titicaca – trzecie najwyżej położone jezioro żeglowne, czy zobaczyć niesamowity krajobraz Salar de Uyuni, czyli pozostałości po wyschniętym jeziorze. Do tego połowa kraju pokryta jest tropikalną dżunglą, gdzie panoszą się dzikie zwierzęta.

Jak widzisz, wyprawa do Boliwii pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Do tego jest to chyba najbardziej indiański kraj Ameryki Południowej a wizyta na targu, gdzie można kupić przeróżne „magiczne” towary to coś niesamowitego.

Podróż do Boliwii pozwoli także zwiedzić liczne zabytki, pozostałości po kulturach prekolumbijskich, jak choćby miejsce kultu i obserwacji nieba niedaleko jeziora Titicaca, gdzie zobaczyć można m.in. monolityczne, kilkumetrowe posągi.

Warto wybrać się na wyprawę do Boliwii, żeby zasmakować przygody, zobaczyć nieodkryte przez masową turystykę miejsca, poczuć klimat społeczności indiańskich.

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju