Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

SAHARA ZACHODNIA

Sahara Zachodnia to jeden z krajów północnej części Afryki. Leży nad Oceanem Atlantyckim. Status międzynarodowy tego kraju obecnie jest nieustalony – część państw świata uznaje Saharę Zachodnią jako niepodległe państwo, część krajów natomiast traktuje ją jako część Maroko. Ze względu na swoje położenie w kraju panuje suchy i pustynny klimat. Powoduje on, że roślinność Sahary Zachodniej nie jest różnorodna (a wręcz gdzieniegdzie roślinność w ogóle nie występuje). Większość kraju pokryta jest terenami nizinnymi, a znaczącą część tego państwa zajmują zachwycające pustynie, dlatego każdy wielbiciel pustynnych krajobrazów z pewnością poczuje się tutaj jak u siebie.

Największym i najliczniej zamieszkałym miastem kraju jest Al-Ujun. Miejsce to słynie z imponującego meczetu oraz kościoła katolickiego. Drugim co do wielkości miastem Sahary Zachodniej jest Ad-Dachla – malownicze położenie nad Oceanem Atlantyckim na półwyspie Yala sprawia, że jest to miasto, które z pewnością warto odwiedzić w trakcie podróży. Innymi ważnymi miastami na mapie kraju są Tifariti, Al-Marsa czy Budżdur.

Wyprawa do Sahary Zachodniej będzie dobrym pomysłem dla każdego, kto uwielbia odkrywać nowe miejsca na mapie świata. Ruszasz z nami?

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju