Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

PARAGWAJ

Paragwaj to kraj w Ameryce Południowej, graniczący z Boliwią, Brazylią i Argentyną. W Paragwaju szczególnie warto odwiedzić Asuncion, stolicę kraju, która jest politycznym, ekonomicznym i kulturalne centrum całego kraju.
W tym mieście warto zobaczyć Panteon Bohaterów, Muzeum Kolonializmu, a także ogrody botaniczne. Będąc w stolicy warto też udać się do Parku Carlosa Antonio Lopeza, z którego można podziwiać przepiękną panoramę miasta.

Wszystkim smakoszom przypadną do gustu okolice miasta Villarrica, w których to uprawiana jest winorośl. Na miłośników natury czeka w Paragwaju wiele atrakcji, wśród których największą są liczne wodospady. W pobliżu granicy argentyńsko – brazylijskiej znajduje się miasteczko Ciudad del Este, które stało się punktem wypadowym do pobliskich Wodospadów Iguazu.

Jeśli więc chcecie odwiedzić ten fascynujący kraj, to już dziś zapraszamy na wyprawę do Paragwaju z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju