Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

CHINY (TYBET)

Tybet – tajemnicza, niezwykle ciekawa, mityczna kraina w Azji. Miejsce trudno dostępne, położone niejako na Dachu Świata. Imponuje oryginalną, wielowiekową kulturą i tradycjami, zachwyca wspaniałymi krajobrazami. Stolicą Tybetu jest Lhasa, która słynie z zabytkowych klasztorów i pałaców (wśród tych ostatnich najsłynniejszy jest Pałac Potala, będący najwyżej usytuowanym pałacem na świecie – leży na wysokości 3700 m.n.p.m.). Tybet słynie też ze słonego jeziora Namco, malowniczo leżącego u podnóża gór Nienczen Tangla. Najczęściej wyznawaną w Tybecie religią jest buddyzm, stąd też w trakcie wyprawy po zakamarkach tej krainy nie raz natkniemy się zarówno na ogromne, imponujące świątynie, jak i ukryte maleńkie budowle, w których mieszkańcy kultywują swoje wierzenia.

Tybet choć kiedyś okrutnie doświadczony przez komunistyczną, chińską okupację to teraz powoli wraca do swoich korzeni i uchyla rąbka tajemnicy. Wyjedź więc z nami do Tybetu, a obiecujemy, że nie będziesz żałować, gdyż miejsce to zaskakuje i inspiruje nawet najbardziej doświadczonych podróżników.

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju