Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

Zambia

Wycieczki Zambia

Zachwycająca Zambia: Odkryj Afrykańskie Klejnoty

Zapraszamy Cię do odkrycia magicznej Zambii – kraju, który pulsuje życiem, naturą i bogactwem kulturowym. Zambia to nie tylko niezwykłe krajobrazy, ale także serdeczni ludzie, fascynująca historia i niezapomniane przygody. Gotowy na podróż życia? Oto dlaczego wycieczka do Zambii powinna znaleźć się na Twojej liście podróży marzeń:

Wspaniały świat przyrody:
Zambia to raj dla miłośników przyrody. Park Narodowy Kafue i Park Narodowy Luangwa to tylko niektóre z miejsc, gdzie możesz spotkać dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku, w tym słonie, lwy, leopardy i hipopotamy. Spacer po Parku Narodowym Wiktorii Falls to niezapomniane przeżycie, które pozwoli Ci doświadczyć majestatycznej potęgi jednego z największych wodospadów na świecie.

Przygoda na każdym kroku:
Zambia oferuje szeroki wybór aktywności dla poszukiwaczy przygód. Od safari po rzekach, raftingu na rwących wodach rzeki Zambezi po spokojne wędrówki po górskich szlakach – każdy znajdzie coś dla siebie. Co powiesz na skok spadochronowy nad Wiktorią Falls? To tylko jedna z wielu niezwykłych przygód, jakie czekają na Ciebie podczas wyjazdu do Zambii.

Bogactwo kultury:
Zambia to nie tylko dzika przyroda, ale także niezwykle bogata kultura i tradycje. Od lokalnych rytuałów po tradycyjne tańce i festiwale, Zambia wita Cię otwartymi ramionami, abyś mógł poznać i docenić jej różnorodność kulturową.

Serdeczni mieszkańcy:
Gościnność Zambijczyków jest bezkonkurencyjna. Przywitają Cię z uśmiechem na twarzy i gotowością do dzielenia się swoją kulturą i tradycjami. Niezależnie od tego, czy będziesz degustować lokalne potrawy, czy wymieniać historie przy ognisku, poczujesz się jak w domu wśród mieszkańców Zambii.

Czas na podróż marzeń! Odkryj niezwykłą Zambię i stwórz wspomnienia, które pozostaną z Tobą na zawsze. Zarezerwuj swoją Wycieczkę do Zambii już dziś i pozwól się oczarować magią tego afrykańskiego klejnotu!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju