Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

MALEZJA

Wycieczki Malezja

Malezja to kraj południowo-wschodniej Azji, położony na Półwyspie Malajskim i wyspie Borneo. Malezja przyciąga turystów egzotyczną naturą, pięknymi plażami i ciepłym morzem. Najpiękniejszymi plażami tego kraju bez wątpienia są: Teluk Cempedak oraz te znajdujące się na wyspach Perhentian i Pangkor.

Malezja to prawdziwy raj dla miłośników przyrody. Warto odwiedzić tutaj rezerwat przyrody Bukit Fraser. Jednym z najcenniejszych miejsc jest znajdujący się na liście UNESCO park narodowy Kinabalu, na terenie którego znajduje się najwyższy szczyt kraju.

Stolicą kraju i ośrodkiem życia kulturalnego jest Kuala Lumpur, pełne nowoczesnej architektury. Głównymi atrakcjami turystycznymi miasta są: Petronas Towers, ogromne ogrody Lake Gardens, meczet Masjid Negara oraz pałac Istana Negara.

W pobliżu stolicy znajdują się Jaskinie Batu, które stanowią centrum pielgrzymek lokalnych hinduistów. Równie ciekawym miejscem są Góry Cameron, których zbocza porastają malownicze plantacje herbaty.

Jak widać, Malezja to kraj pełen niesamowitej natury i gościnnych mieszkańców, więc jeśli chcecie go odwiedzić, to wybierzcie się z naszym biurem w fascynującą podróż do Malezji!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju