Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 883 919 664

SUDAN

Sudan to jedno z największych pod względem powierzchni państw Afryki, położone nad Morzem Czerwonym. Jest to kraj, do którego rzadko docierają turyści. A szkoda, gdyż jest to obszar, na którym można zobaczyć wiele interesujących miejsc.

W Sudanie szczególnie warto odwiedzić stolicę – Chartum, która leży w miejscu, w którym łączą się wody Nilu Białego oraz Nilu Błękitnego. Innym interesującym miejscem w Sudanie jest Park Narodowy Dindar, w którym występuje bogaty świat zwierzęcy typowy dla afrykańskiej sawanny, a to oznacza, że żyje tutaj mnóstwo lwów, słoni, czy też antylop.

Na terenie północnego Sudanu znajduje się olbrzymi obszar zajmowany przez Saharę, która jest największą pustynią świata. Miejscem, które koniecznie muszą odwiedzić wszyscy miłośnicy nurkowania jest Port Sudan.Przy wybrzeżu tej miejscowości znajdują się najlepsze do nurkowania rafy koralowe Morza Czerwonego.

Będąc w Sudanie warto także zobaczyć stanowisko archeologiczne w Meroe, na terenie którego pogrzebani są dawni władcy tego obszaru. Jeśli więc chcecie poznać ten zagadkowy kraj, to wybierzcie się z naszym biurem w fascynującą podróż do Sudanu!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Enil Marcin Kawa z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Dowiedz się więcej o tym kraju